Bakırköy Asansör Servisi

Firma Hakkında

Bakırköy Asansör Servisi

Bakırköy Asansör Servisi; Asansörler modern dünyanın olağanüstü makine sistemleridir. Yaklaşık iki asra yakın bir geçmişi olan cihazlarda sürekli yeni gelişmeler olmakta, mühendisler sistem üzerinde çalışarak sürekli zenginleştirme ve geliştirme yapmaya devam etmektedir. Bakırköy asansör servisi olarak bizler yıllardır bölgemizde profesyonel çözümler üretiyoruz.

Firma olarak asansöre dair her ne gerekiyorsa yerine getiriyoruz. İnsan, yük ya da eşya taşımak için kullanacağınız seçiminden kurulumuna kadar her detayında yanınızda yer alıyoruz.

Bakırköy Asansör Bakımı

Asansörler doğrudan can sağlığı ve güvenliği ile alakalı sistemlerdir. Bu yüzden her ülkede olduğu gibi ülkemizde de Asansör Yönetmeliği ve çeşitli mevzuatlara göre sistem düzenlenmekte, projelendirmeden bakıma ve onarıma kadar her detay en ince ayrıntısına kadar yönetmeliklerde yer almaktadır.

Yönetmeliğe göre asansör çeşitleri oldukça fazladır ve her ne için kullanılacaksa ö-ona göre seçim yapılması gerekir. Seçilen modeli yük, insan ya da eşya taşımaya göre belirlenir. Ardından da kullanım yoğunluğuna ve kat kat arasında, ne kadar yükseklikte gidip geleceğine göre bir model seçilir. Onlarca farklı marka imal etmekte, bunların ürünlerinin her birisinin çeşitli farkları olsa da hepsi yönetmeliğe uygun olmak zorundadır. Bakırköy asansör servisi olarak bizler yetkili, yeterli ve uzman bir servis ayrıcalığı sunuyoruz. Bölgemizdeki yeni yapılarınız için projelendirmeden montaja, periyodik bakımdan onarıma kadar her türlü desteği sağlıyoruz.

Bakırköy Asansör Bakımı

Asansörler söz konusu olduğunda periyodik bakım söz konusu olur. Periyodik bakım sayesinde daha güvenli, konforlu ve uzun ömürlü olma ayrıcalığına kavuşur. Yönetmeliğin 24. Maddesinde bu konuda yazılı anlaşma yapılması şart koşulmuştur. Bakırköy asansör bakımı alanında yıllardır onlarca takibini yapıyor, aylık, yıllık bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

Asansör bakımlarımız sırasında makine dairesi temizliği, motor temizliği, ekipmanlarının kontrolü, kontröktürlerinin bakımı ve temizliği, kumanda panosunun kontrolü, kapı ve kabin kontaklarının kontrolü, çelik halatların kontrolü, yağdanlıkların kontrolü ve gerekirse tamamlanması gibi her detayı elden geçiriyoruz. Hasar gören parçaları yeniliyor, etiketleyerek güvenle kullanmanızı sağlıyoruz. Olası ortaya çıkabilecek büyük masraf ve arızları önlüyoruz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.