Bakırköy Asansör Montajı

Firma Hakkında

Bakırköy Asansör Montajı

Bakırköy Asansör Montajı ; Modernyaşam içerisinde çok katlı binaların yapılmaya başlaması beraberinde insanların üst katlara inip çıkması, eşyalarını indirip çıkarması için yeni sistemlerin geliştirilmesini zorunlu kılmıştır. Bunu sağlamak için sistemleri geliştirilmiş, asansörlerden verim alındıkça insanlar bir taraftan daha yüksek binalar yapmaya başlamışlar, diğer taraftan Makinalarını geliştirmeye başlamışlardır. Bu gelişim hala devam etmekte, sürekli yeni ürünler, yeni özellikler eşliğinde sektör ilerlemektedir. Doğrudan can güvenliği söz konusu olduğu için ülkelerde Yönetmelikleri ve mevzuatları bulunmakta, her şey yönetmeliklere göre yapılmaktadır. Firmalar olarak Bakırköy asansör montajı dahil bütün hizmetlerimizde yeterlilik belgelerimizle birlikte, dünya standartlarında hizmetler veriyoruz.

Bakırköy Asansör Montaj

Asansörler eşya, insan ve yük taşımak için geliştirilen makinelerdir. Bu yüzden her nerede ne için kullanılacaksa ona göre bir asansör seçiminin yapılması gerekir. Günümüzde pek çok türü ve modeli olduğu için seçim yapmak için geniş bir alternatif bulunuyor. Firmalarımız Bakırköy asansör montaj konusunda daha seçim aşamasından itibaren destek sağlıyor.

Kullanacağınız alan için en ideal asansörün hangisi olduğu ve hangi marka ve modellerin size daha uygun olacağını belirlemenizde yardımcı oluyoruz. Aynı şekilde seçtiğiniz ürünün yönetmeliklere uygun şekilde montajının yapıyoruz. Ekiplerimiz montaj ve kurulumun her detayını hassasiyetle yaparak son kontrol ekibimiz tarafından kontroller edildikten sonra müşterilerimize teslimi gerçekleştirilmektedir.

Bakırköy Asansör Muayenesi

Asansörler yasalara göre denetim altında tutulur. Can ve mal güvenliği konusunda zafiyet oluşmaması için takibi yapılır. Bu takip, montajdan sonra her makinaya bir kimlik numarası verilmesi şeklinde olur. Verilen kimlik numarasına bakım firması ve onarım firması tarafından her detay işlenir. Bakırköy asansör muayenesi hizmetlerimiz ile bizler bunu yapıyoruz. Aylık, yıllık gibi gerekli muayenelerini işliyoruz.

Bakırköy Asansör Servisi

Bakırköy asansör servisi olarak aynı zamanda bakım, onarım gereksinimlerini yerine getiriyoruz. Herhangi bir arıza anında acil hizmet verebilmek için 7/24 müşterilerimizin bir telefon mesafesinde bulunuyor, Bakırköy’in her noktasına dakikalar içinde hizmet ulaştırıyoruz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.