Bağcılar Asansör Servisi

Firma Hakkında

Bağcılar Asansör Servisi

Bağcılar Asansör Servisi, Asansörler, yüksek katlı yapılar başta olmak üzere alışveriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri gibi pek çok alanda hayatın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Farklı çeşitleri bulunmasına karşın otomatik çalışma prensipleri nedeniyle de kullanımı oldukça zahmetsiz ve kolaydır. Başta insan hayatını korumak üzere mal güvenliğini de sağlamak için asansörlerin aylık olarak kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Periyodik kontroller dışında yapılan bu bakımlar asansör mekanizmalarının herhangi bir risk oluşturmasının önüne geçmeyi sağlamaktadır. Bağcılar asansör servisi hizmeti ile birlikte asansör sistem elemanlarının bakımlarının yapılması başta olmak üzere yaşanılan sorunun giderilmesi konusunda da ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılamaktadır.

Bağcılar Asansör Bakımı

Bir asansörün ilk montajı ne kadar kaliteli ve başarılı olursa olsun bu sistemin düzenli olarak güvenle yük taşıyabilmesi için kontrollerinin ve bakımlarının yapılması büyük önem arz etmektedir. Mekanik aksamı ile birlikte elektrik sistemleri ve fren sistemlerinin düzenli olarak kontrol edilmesi ve bu kontrollerinde alanında gerekli yasal yetkiye sahip olan firmalar tarafından yapılması yasal bir zorunluluktur. Bağcılar asansör servis hizmeti ile asansör yönetmeliğine uyarak sorunların giderilmesi konusunda ihtiyaçlarınızın karşılanması için sizlere yardımcı olmaktadır. Arızaya neden olan ekipmanların tespitini yaparak herhangi bir kaza olmasının önüne geçmektedir. Ayrıca yapılan bu kontroller sayesinde asansörün kullanım ömrünün de artması sağlanmış olur.

Bağcılar Asansör Servis ve Bakımı

Asansörler montajının tamamlanmasının ardından uzun süreli kullanılacak olan sistemlerdir. Bu nedenle gerek bakımları gerekse de periyodik kontrolleri düzenli olarak yapılmalıdır. Doğru ekipmanlarla birlikte doğru elemanlar tarafından yapılan bakımlar sayesinde asansörlerin güvenliği arttırılmış olur.

Asansör kumanda sistemleri, asansör motor fren ayarları, her kat için kapı ayarları, mekanik aksanların yağ, conta ve dayanım kontrolleri, gerekli görülmesi halinde değişimlerinin yapılması gerekmektedir. Asansörün içinde yaşanacak arızalar sonucu asansörde kalma durumu halinde alarm butonu başta olmak üzere diğer butonlarında çalışır durumda olması, asansör kapılarının kapanmaması gibi durumların da önüne geçmek için kapıların alt ve üst eşiklerinin temizlenmesi işlemleri de yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır. Bağcılar asansör servisi ve bakımı hizmeti ile aylık ve yıllık bakım ihtiyaçlarınızın tamamınıkarşılamaktadır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.