TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
125 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Axel Asansör
  • ADRES: MEVLANA MAH.ÇELEBİ MEHMET CAD.NO.13 ESER APT.B2 BLOK DAİRE:18 ESENYURT/İST.
  • TELEFON: 0532 419 68 66 Firmayı Ara
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
9+2 = ?

FİRMA HAKKINDA

1985den beri faaliyet göstermekte olan firmamız bir çok kaliteli işe imza atmıştır. Axel Asansör Uzman Mühendis kadromuz ve tecrübeli ekiplerimiz ile Asansör ve yürüyen merdiven hizmetinde kaliteyi standart hale getirmek için her daim kendini yenileyerek yılmadan çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz

Asansör Montajı

Asansör montajı en kaliteli malzeme ile dahi yapılsa plan-proje eksikliğinde başarısızlıkla sonuçlanabilir. Bu sebeble biz Axel Asansör olarak uzman mühendis kadormuz ile boş kuyuda gerekli ölçüler alındıktan sonra montajın her aşaması projelendirilir. Projelendirildikten sonra ortaya İş modelleri ve malzeme listeleri ortaya çıkar. Bu malzemelerin ölçüleri ve kapasiteleri optimasyona uygundur. Böylece nakliye edilen malzemeler yerinde işleme gerek kalmadan direk monte edilir. Bu durum asansörün daha konforlu, güvenli ve daha rahat demonte olmasını sağlar. Parçalar birbiri ile 0 hata prensibine göre uyumlu olduğu için parça ömürleride daha uzun olur.

Asansör Modernizasyon

Her geçen sene güvenlik ve estetik sebebiyle bir çok asansör modernize olmaktadır. Bu bağlamda Axel mevcut asansörleri modernize ederken kendine has dokunuşlar yaparak bir yandan asansörü daha güvenli hale getirirken diğer yandan asansöre Axel Asansör estetiği kazandırmaktadır.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.