Ataşehir Asansör bakımı

Firma Hakkında

Ataşehir Asansör bakımı

Ataşehir Asansör bakımı Can ve mal güvenliğini sağlamak adına asansör bakımlarının düzenli bir şekilde aylık yapılması gerekmektedir.

Asansör bakımında yapılanlar

Asansör bakımında yapılması gerekenler şöyledir;

  • Asansörü taşıyan halatlar,
  • taşıyıcı kasnaklar,
  • tahrik kaynağı yivi,
  • kablolar, makine grubundaki dişi yataklar,
  • ray pabuçları,
  • cıvatalar ve
  • somunların kontrolü

sağlanmaktadır. Eğer bir aksaklık görülürse, bu aksaklık giderilir. Gevşeme yapmış olan bir aksam tespit edilirse, sıkmak marifetiyle yerine sabitlenmesi sağlanır. Yıpranmış malzemelerin tespiti halinde yenisi ile değiştirilir ya da yağlama işlemi gerçekleştirilir. Özellikle yağ içerisinde çalışmakta olan parçaların genel durumu gözden geçirilir, yağ durumu gözden geçirilir. Ataşehir Asansör Bakımı olarak firmalarımız yukarıda belirttiğimiz bu kriterlere ve daha fazlasına özellikle dikkat etmektedirler.

Ataşehir Asansör Firmaları

Hidrolik tampon, röle, askı halatları, ana taşıyıcı raylar, ağırlık raylarının yağ kontrolü, kumanda anahtarı, kılavuz raylar, emniyet halatı ve emniyet tertibatının genel temizliği gerçekleştirilir.
Asansör hız regülatörü gresörlükleri ve kasnağa gres yağı takviyesi yapılır. Makine dairesi içerisindeki ve asansör boşluğunda bulunan, aynı zamanda asansör kabininin üzerinde yabancı madde görülürse, bunlar temizlenir.

Frenleme tertibatına bakılır. Sarsıntıya sebebiyet vermeden duraksama yapabilmesi için gereken tüm ayarların yapılması sağlanır.

Ataşehir Asansör Bakım Yapan Firmalar

Katlarda asansörün durmasıyla ilgili, kat ayarlarının istenilen sınırlarda mı olduğu denetlenir, şayet değilse gereken ayarlar yapılır.

Asansörün kapılarının kontrolü sağlanır. Düzgün açılıp kapanmaması hususundaki tüm durumlar kontrol edilir. Asansör kapısının kilitlerinin çalışıp çalışmadığının kontrolü sağlanır. Asansör kapılarının açılmasını sağlayan pompanın kontrolü gerçekleştirilir.

Kısacası İnternet sayfamız üzerinden asansörün işleyişiyle ilgili tüm bakımların yapılmasını sağlayan firmaları listelemekteyiz. Ataşehir’de Asansör bakımı denince akla ilk gelen firmaları sitemizden bulabilirsiniz. Her türlü asansör bakım işleriniz için bizi hemen arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra; yapılan işlemler ile alakalı rapor hazırlıyoruz, apartman/site yönetimine teslim ediyoruz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.