Asansör Montaj

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Asansör Montaj

Asansör Montaj ; Genel anlamda ele alındığı zaman teknolojik açıdan miladını doldurmayan ve hatta sürekli olarak gelişim değişim gösteren ürünlerin başında asansörler gelir. Başlangıçta sıradan bir makara sistemi ile başlayan asansörler günümüzde artık son sistem teknoloji ile yaratılan makineler haline gelmiştir. Artık yapay zeka ile uzaktan kumanda ile çalışan, çift kabinli olan çok özel asansörler vardır. İşte tam da bu noktada asansör kurulum olgusu devreye girer. Asansörlerin kullanılabilmesi için öncelikle kurulumu yapılması gerekir. Ülkemizde de bu alanda çalışan çok değişik kapasiteleri olan asansör firmaları vardır. Hepsi ülkemizin değişik yerlerinde bulunurlar. Türkiye Genelinde Asansör firmalarına ulaşmak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. ayrıca asansör firması iseniz şirketinizi rehberimize kayıt edin ve yeni müşterilere ulaşmaya başlayın.

İstanbul Asansör Montaj
İstanbul Asansör Montaj

Asansör Montaj Firmaları

Asansör montaj firmaları kavramın kendisinden de net bir biçimde anlaşılacağı gibi en başta hizmet verdikleri sektörlerin başında montaj yapılması gelir. Kurulum alanında da üstte de ifade edildiği gibi çok değişik asansörler vardır. Klasik elektrikli olan asansörlerin yanı sıra, parabolik, hidrolik, yük, sedye asansörü gibi değişik asansörler vardır. Hepsi farklı kat sayılarına sahip olabilir. Hepsinin kapasitesi farklı olabilir. Tüm bunların yanı sıra kullanılan malzemeler de farklı olabilir. Asansör Kurulumu yapan firmalar sipariş bazlı olarak çalışırlar. Alanında eğitimli, donanımlı makine ve elektrik mühendisleri ile çalışırlar. Yine Kurulumu yapan elemanlar alanlarında gerekli eğitimi almış belgeleri olan kişilerdir. Firmalar TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2015 belgelerine sahiptir. Yine çalışma biçimlerine göre Modül H yada Modül B, Modül G gibi belgelere sahip olarak hizmet verirler.

Asansör Montaj Fiyatları

Şimdi de asansör montaj fiyatları hakkında bilgi vermek gerekir ise o noktada da şu bilgiler verilebilir. Asansörlerin montaj fiyatları için baştan net bir rakam hiçbir zaman verilemez. Öncelikle bu alanda hizmet veren firmaların fiyat stratejisine göre fiyat politikası değişir. Bunun yanı sıra asansörü belirleyen en temel unsurlar arasında montajı yapılan asansörlerin özellikleri, kullanılan malzemeler, asansörün kat sayısı gibi parametreler fiyatları değiştirir. Ödeme noktasında ise değişik ödeme seçenekleri vardır. Kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme, firma hesap numarasına havale gibi ödeme seçenekleri var lken bunun yanı sıra ayrıca yüksek olan meblaglarda takas, cek, senet gibi yöntemler de bulunur. Ödeme seçimi tamamen kişiye kalmış durumdadır. Bizi arayın konusunda uzman firmaları size yönlendirelim.

Asansör Montaj Ücreti
Asansör Montaj Ücreti

Asansör Montaj Ücreti

Asansör son derece kompakt olan bir üründür. Çok fazla sayıda parçadan oluşur. Asansörün türüne göre fiyatlar değişir. Örneğin hidrolik asansörde kullanılan malzemeler ile parabolik asansörde kullanılan malzemeler farklılıklar taşır. O yüzden de doğal olarak asansör kurulum ücreti değişir. Ayrıca asansörde kullanılan malzemeler eğer yurt dışından geliyor ise o zaman döviz kurları da rakamları değiştirir. Asansör montaj ücretlerinde ekstra yol ücreti alınmaz. Ödemede ise müşterilere değişik ödeme seçenekleri sunulur. Asansör Montajı konusunda uzman ekimize hemen ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Asansör Montaj

Asansörler yüksek risk içeren ekipmanlardır. O yüzden de dünyanın neresinde olursa olsun son derece titiz bir biçimde üretilmeleri gerekir. Ülkemizin en büyük ve en özel kenti olan İstanbul asansör montaj alanında çok önemli kuruluşların olduğu bir kenttir. Üstelik bu kentte uluslararası son derece büyük kuruluşlar da yer alır. Hepsi başta asansör korulumu olmak üzere çok geniş bir kapsamda hizmet verebildiği gibi dar bir alanda sadece asansör Kurulum alanında hizmet verebilirler. Ayrıca yine asansör Kurulum alanında hizmet veren firmaların içinde sadece belli bir alanda hizmet veren asansör firmaları vardır. Bu firmalar başta İstanbul olmak üzere tüm yakın mıntıkada isteğe bağlı olarak çalışırlar. Ayrıca kamu sektöründe de montaj ihtiyacı olduğu zaman ihalelere girerek iş alabilmektedirler.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorumlar (1)

  1. İstanbul asansör firmaları – Asansör Firması – Asansör Firması diyorki:

    […] kentlerden biraz daha farklı olarak asansör İstanbul denilince gökdelenlerde, rezidance tarzı olan binalarda öylesine asansörler vardır […]

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.