Asansör Firmaları 0532 419 68 66

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Asansör Firmaları

İcat edildiği zamandan beri hız kesmeden kullanılan ürünlerin başında asansörler geliyor. İnsanların her anlamda yaşamlarını kolaylaştıran araçların başında geliyor. Nitekim asansöre olan talep kalabalıklaşan insan nüfusu da göz önüne alındığı zaman giderek daha çok artıyor. Üstelik teknolojide yaşanan gelişmelere istinaden çeşitliliği de artıyor. Bugün çok değil 50 yıl önce hayal bile edilemeyecek derece de yer alıyor. Bu farklı yerlerde kullanılıyor. İşte burada da devreye tam olarak asansör firmaları giriyor.

Ülkemizin değişik kentlerinde irili ufaklı çok değişik alanlarda hizmet veren asansör firması bulunuyor. Hepsi kendi hedef kitlesi doğrultusunda hizmet veriyor.

Asansör Firmaları
Asansör Firmaları

Asansör Firmaları İstanbul

Özellikle asansör firmaları İstanbul kentinde son derece çok sayıda bulunuyor Bunun en önemli olan sebeplerinin başında elbette nüfus açısından son derece kalabalık bir kent olması geliyor. İşte bu nedenden ötürü işin içine kentsel dönüşüm de girince yeni yeni binalar yapılıyor. Böyle olunca da yapılan binalarda yasal mevzuatlar da işin içine girdiği için asansörler yapılıyor. Bu firmalar da başta montajı olmak üzere ile son derece geniş bir alanda hizmet veriyor. Tedarikçi olarak çalışanların sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Bunun yanı sıra başlı başına ayrı bir uzmanlık alanı olan montaj tamir onarım bakım alanında hizmet veren firmalar vardır. Yine alanında hizmet verilen bir diğer alan ise revizyon hizmetleridir.

Asansör Bakım Firmaları

Asansör sadece montaj yapıldığında işi biten bir makine ekipman değildir. Aynı zamanda bitmesi ile beraber yeni bir süreç devreye girer. Asansörlerin gerekli sağlıklı ve düzgün çalışması için gerek ise yasalar böyle öngördüğü için ilgili asansör bakım yönetmeliğine göre aktif olarak kullanıldığı dönemde  aylık olarak bakımlarının yapılması gerekir.  Asansör bakımı son derece spesifik olan bir olgudur. Bu alanda uzmanlaşmış olan kişi ve kurumlar tarafından yapılması gerekir. Nitekim ülkemizin pek çok kentinde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren asansör bakım firması vardır. Bu firmaların bazıları sadece bakım hizmeti verir iken bazıları son derece geniş bir alanda hizmet verir. Yine bu firmalar içinde yalnızca belli bir asansör türünde bakım yapan firmaların sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur.

Kurumsal Asansör Firmaları

Şimdi biraz da kurumsal asansör firmaları hakkında bilgi vermek gerekir ise o noktada da şu bilgiler verilebilir. Kurumsal olan asansör firmaları alanında gerekli olan tüm belgelere sahip olan legal kuruluşlardır. Dünya normlarında profesyonel bir çizgide, her bölümünde uzman ve eğitimli bir kadro ile çalışırlar.

Kurumsal olan asansör şirketleri Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2015, Modül B veya Modül G ya da Modül H belgelerine sahip, yönetmeliklerine uygun bir biçimde hizmet veren firmalardır. Mutlak müşteri memnuniyeti ile hizmet verirler. Risk analizlerini gerçekleştirirler. Bünyelerinde kaç kapsamda hizmet verirlerse versinler makine mühendisi ve elektrik mühendisi bulundurur. Sistematik olarak çalışırlar.

Kurumsal asansör firmaları alanında kendini kanıtlamış olan firmalardır. Tamamen kurumsal bir biçimde hizmet verirler. Bu tür firmalar ISO 9001:2015 gibi alanlarında gerekli belgelere sahip verilen her hizmet türünde alanında uzman bir ekip ile çalışan firmalardır. Çizgilerinden hiçbir biçimde ödün vermezler. Her türlü yetki belgelerine sahiptir. Profesyonel olarak çalışırlar. Mutlak müşteri ile hizmet verirler. Titizlikle çalışan kuruluşlardır.

Türkiye Asansör Firmaları
Türkiye Asansör Firmaları

Türkiye Asansör Firmaları

Türkiye asansör firmaları anlamında tam anlamı bir cennettir sözü abartı olmaz. Doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar çok sayıda asansör firması vardır. Bazıları belli bir alanda hizmet verir iken bazıları son derece geniş bir alanda hizmet verir. Ağırlıklı olarak bulundukları kentte lokal bazlı olarak çalışırlar. Hem özel sektöre, hem kamu sektörüne hizmet sunarlar. Mevzuatına uygun bir biçimde çalışırlar. Asansör şirketlerinin hizmet fiyatları da birbirinden farklı olabilmektedir. Verilen hizmetin türüne ve özelliklerine, asansör firmasının bulunduğu yere fiyatlar değişir. Ödeme noktasında ise kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme, duruma göre takas, çek senet gibi ödeme seçenekleri yer alır. Ödeme seçimi karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak değişir.

Türkiye asansör firmaları denilince Türkiye’nin doğusundan batısına kadar her yerde irili ufaklı firmalar vardır. Bunlar içinde bazıları sadece belli bir alanda hizmet verir iken bazıları çok daha geniş alanda hizmet verirler. Bakım hizmeti ve buna bağlı tamir onarım hizmeti, asansör revizyonu ve elbette montajı verilen hizmetler arasında yer alır. Kimi firmalar tüm kapsamda, bazıları ise son derece geniş bir alanda hizmet verirler. Yetki belgelerine sahip, sipariş bazlı olarak çalışan firmalardır. Başta bulundukları yer olmak üzere istenmesi durumunda başka kentlerde de hizmet verirler. Hizmet fiyatları ise firmadan firmaya ve verilen hizmete göre değişir.

En İyi Asansör Firmaları

Son olarak en iyi asansör şirketlerihakkında da bilgi vermek gerekir ise o noktada da verilebilecek olan bilgiler şu şekildedir: Bir hizmetinin ürünün iyi olmasının en temel koşulu alanında kendini kanıtlamış olmasıdır. Nitekim buradan yola çıkarak en iyi asansör firmalarının da alanında kendini kanıtlamış olduğunu söylemek mümkündür. Bunun yanı sıra bu firmalar son derece kurumsal firmalardır. Çözüm odaklı olarak mutlak müşteri memnuniyeti ile hizmet verirler. En ufak bir hataya yer vermezler. Müşteri istediği zaman, gereksinim duyduğu anda bu firmaya rahatlıkla ulaşarak hizmet alma şansına sahiptir.

Asansör Firmaları ; Dünyanın neresinde olursa olsun, kullanılmakta olan ürünlerdir. Çok farklı türden Bulunmaktadır. Bugün yeni mevzuata göre 4 kat ve üzeri binalarda da bulunması gerekiyor. Tüm bunlar beraberinde arz ve talep durumlarını doğuruyor. İş de tam da bu noktadagerek ölçeğinde gerek yakın mıntıkada çok özel hizmetler veriyor. Tek yapmanız sitemize girip ilgili firmanın adres ve telefon bilgilerini almanız. Firmaların sizi aramasını istiyorsanız. Bize ulaşın ve biz size bulunduğunuz çevreye en uygun firmaları yönlendirelim.

En iyi asansör bakım firmaları

Şimdi olayın bir başka yönüne değinerek en iyi asansör bakım firmaları olgusunun ne olduğuna değinelim. Burada en iyi asansör bakım firması ile kast edilen olgu bakım hizmeti veren kuruluşlar arasında  kanıtlanmış bir biçimde en iyi bakım hizmetini veren kuruluş olduğudur. En iyi asansör bakım firmalarının en temel özelliği müşteri odaklı olarak yaklaşım sergilemeleridir. Mutlak müşteri memnuniyeti ile hizmet verirler. Tüm yetki belgelerine sahip hiçbir biçimde merdiven altı olarak tabir edilemeyecek olan kuruluşlardır. Bünyelerinde yeterli sayıda bakım ve kontrol için doğru ekipman bulunur.  Uzman ve deneyimli hem mavi yakalı, hem beyaz yakalı personeller ile çalışırlar. Yapılan her çalışmayı müşteriye bildirir ve profesyonel çizgilerinden ödün vermeden çalışırlar. En ufak bir hataya yer vermezler. Sonuçta bakım hizmeti spesifik olan bir iştir. Kolayca en iyi olarak adlandırılması da zordur.

Asansör Firmaları Ne İş Yapar?

Asansör bakım firmaları için öncelikle şunu ifade etmek gerekir ki, bir kısmı butik hizmet verip tek bir alan, tek bir tipte çalıştığı gibi, kimileri geniş kapsamlı olarak hizmet verebilmektedir. bakımı firmalarının bir çoğunun vermekte olduğu bir hizmettir. Bunun yanı sıra revizyon bu firmaların verdiği bir diğer hizmet iken, elbette çok farklı türlerden talebe bağlı montaj da verilen bir diğer hizmet kapsamıdır. Konusunda uzman asansör firmalarına ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Asansör Firması Fiyatları Hakkında

Üstte verilen tüm bu bilgilerden sonra son olarak asansör firmaları fiyatları hakkında bilgi vermek gerekir ise fiyatlar için baştan net bir rakam vermek söz konusu değildir. Yapılan işin türüne, bu işin kapsamına ve ilgili firmanın fiyat politikasına göre rakamlar değişir. Bunun yanı sıra sitemizde olan tüm firmalar ödeme noktasında her türlü kolaylığı gösteren firmadır. Bu noktada da herhangi bir sorun sıkıntı yaşanmaz. En iyi fiyat ve en kaliteli hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

Asansör Firması

Sanayi sektörü dünyanın her yerinde kelebek etkisinin de yarattıklarına istinaden sürekli olarak bir gelişim dönüşüm halindedir. Sürekli olarak birçok alanda gelişim ve dönüşüm vardır. Kimi ürünler geçen zaman içinde miladını doldurur iken kimi ürünler daha öncesinden hayal bile edilemeyen gelişmeler dönüşümler gösterir. İşte o ürünlerden bir tanesi de asansörlerdir. Bir yerden bir yere dikey ortamda kişi ve/veya eşya taşımaya yarayan makara çalışma ana prensibi ile çalışan ürünlerdir.

Yüksek risk içerirler. O yüzden montajı son derece önemlidir. Ülkemizde de dünyanın diğer yerlerinde olduğu gibi bu alanda çalışan çok önemli firmalar vardır. Bu firmalar asansör firması olarak adlandırılır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.