TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
97 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Armeda Asansör
  • ADRES: Hastane Mah koruluk sok No 18/1 Hadımköy Arnavutköy İSTANBUL
  • TELEFON: 0532 419 68 66 Firmayı Ara
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+3 = ?

FİRMA HAKKINDA

Armeda Asansörlerin Kullanıldığı Yerler

Asansörler hem insanların hem de taşınmak istenen yüklerin katlar arasında iletilmesini sağlayan yapısal araçlardır. Asansörler 19. Yüzyılın ortalarından bugüne dek çeşitli modellerde ve biçimlerde kullanılmaktadır. Günümüzde ise modern Armeda asansör çeşitleri sistemlerinde yer alan güvenlik önlemleri ile insanların sorunsuz bir şekilde katlar arasında gidip gelmesine yardımcı olur.  Ayrıca asansör kabininin kaç kişilik olacağı da modeline göre farklılık gösterebilir.

Asansörlerde Kullanılan Güvenlik Önlemleri

Armeda Asansör

Armeda Asansör

Önceleri kullanılan asansörlerde arıza ve ip kopması gibi durumlarda önlem olarak güvenlik sistemleri bulunmamaktaydı. Bu nedenle asansör kazaları ile karşılaşmak kaçınılmaz olmaktaydı. Fakat günümüzde teknoloji gelişti ve bu gelişmeler sonucunda güvenli Armeda asansör modelleri üretilmeye başlandı. Bu güvenli asansörlerde ip kopması gibi sorunların önüne geçilmeye çalışıldı.  Buna ek olarak eski asansörlerde hareket sırasında kapı ile kabin arasında bir engel bulunmadığı için beklenmedik kazalara neden olabiliyordu. Günümüz güvenli asansörlerinde ise kabin kapısına ek olarak bir güvenlik kapısı da kullanılarak hareket esnasındaki muhtemel sorunların önüne geçilmeye çalışıldı. Ayrıca sensörlü güvenlik önlemleri sayesinde asansör giderken kapıya yaklaşılması durumunda asansör kendini durdurarak kazaların önüne geçmeye çalışır.

Kaliteli Asansör Modelleri Ve Kurulumu

Asansörler insan hayatını doğrudan etkileyen bir ulaşım aracı olduğu için kullanılacak asansörlerin dikkatli bir şekilde seçilmesi gerekir. Bunun için sektörde kaliteli ürün anlayışı sayesinde isim yapmış ve insanların güvenini kazanmış kaliteli Armeda asansör ünün ve hizmetleri  üreticileri tercih edilmelidir. Bu sitede yer alan asansör modelleri Avrupa ve Dünya standartlarındaki işçilik ve malzemeler ile üretilmiştir. Bu asansörlerin kurulumunun yanı sıra ilk bakımı ve kullanım süresi boyunca yapılması gereken aralıklı bakımı için de hizmetler sunulmaktadır. Bunların dışında elektrik kesilmesi nedeni ile doğabilecek asansör arızaları hallerinde gerekli teknik destek de sağlanmaktadır. Bu şirket bünyesinde çalışan kişiler asansör alanında tecrübeli çalışanlardır.

 

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.