Antalya Asansör Firmaları

Firma Hakkında

Antalya Asansör Firmaları

Antalya Asansör Firmaları ; Sadece ülkemizin değil dünyanın da en güzel kentlerinden bir tanesi Akdeniz Bölgesinin en güzide kentlerinden olan Antalya kentidir. Özellikle yabancı turistlerin göz bebeği olan kentte sadece turizm alanında hizmet veren değil başka alanlarda da hizmet veren irili ufaklı çok sayıda işletme vardır. Bu firmalar birbiri ile entegreli olarak çalışır. İşte Antalya asansör firmaları da bunlar arasında başlı başına özel bir yer teşkil eder. Çünkü başta oteller ve apartmanlar olmak üzere çok sayıda yerde bu ürünler kesintisiz olarak sürekli olarak kullanılmaktadır.

Antalya asansör firması

İstanbul Asansör
İstanbul Asansör

Antalya asansör firması olarak kentin çok değişik yerlerinde irili ufaklı firmalar vardır. Bu firmalar başta kent merkezi olmak üzere tüm yakın mıntıkada hizmet veren kuruluşlardır. Yaşanan arz talep meselesine bağlı olarak bu alanda sürekli olarak yaşanan bir gelişim vardır. Buna istinaden de sürekli olarak bu alanda hizmet veren yeni yeni işletmeler açılmaktadır. Antalya yapısal özellikleri sebebi ile bu alanda en çok hizmet alınan kentlerin başında gelmektedir.

Antalya asansör şirketleri

Antalya asansör şirketleri tıpkı dünyanın diğer yerlerinde olduğu gibi üç ana alanda hizmet veren hizmet kuruluşlarıdır. Bunların başında aşağıda detayları verildiği üzere montaj hizmetleri gelir. Bir diğer bu alanda çalışan firmaların hizmet verdiği alan bakım ve buna bağlı olarak tamir onarım hizmetleridir. Bir diğer hizmet alanı ise revizyon hizmetleridir. Bazı firmalar tek bir alanda çalışır iken bazıları son derece geniş bir alanda hizmet verir. Bu tamamen firmaların kendi tercihine kalmış olan bir durumdur.

Antalya  asansör bakım

Antalya  asansör bakım firmaları TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine çoğunluğu sahip legal olan kuruluşlardır. Bakım onarım yönetmeliğine göre çalışırlar. Bazıları sadece hidrolik, bazıları sadece elektrikli olan araçların bakımını yapar iken bazıları her tür ürünün bakım tamir ve onarımını yapar. Bakım fiyatları ise hizmet veren firmanın servis ücretine, kat sayısına, ürünün özelliklerine göre değişir. Aylık olarak bakımlar yapılır. Kredi kartı ile banka kartı ile ödeme yapılabildiği gibi elden makbuz karşılığı nakit ödeme de yapılabilmektedir.

Antalya asansör montaj

Antalya asansör montaj konusunda tam anlamı ile bir cennettir. Her yeni açılan turizm işletmesinde, yasal mevzuatlar gereği dört kat ve üstü olan binalarda, kimi zaman üç katlı villalarda, marketlerde kısaca yaşamın olduğu her yerde bu ürüne gereksinim duyulur.  Montaj fiyatları ise ilgili firmanın fiyat politikasına, asansörün kat sayısına, kullanılan malzemelere göre değişir. Ödemede nakit, hesap numarasına havale, takas, çek senet gibi değişik ödeme yöntemleri bulunur. Tüm montaj işlemleri ilgili standartlara göre gerçekleştirilir. En ufak bir sapma yapılamaz.

Antalya asansör revizyon

Antalya asansör revizyon noktasında da son derece iddialı firmaların olduğu bir yerdir. Bir binada olan asansörün A tipi muayene kuruluşu tarafından uygun görülmeyen yerlerinde yapılacak olan her türlü değişim revizyon kapsamı içinde yer alır. Ayrıca bina sakinleri kendi istemleri ile de revizyon yaptırabilir. Revizyon işi başlı başına özel bir bilgi ve deneyim gerektirir.

Antalya  asansörcü

Antalya Asansör Firmaları
Antalya Asansör Firmaları

Antalya  asansörcü alanında kente yaraşır bir biçimde alanında uzman ve deneyimli kişiler ile hizmet verilen bir kenttir. Bu firmalar alanlarında sahip olunması gereken tüm yasal belgelere sahip olarak uzman bir kadro ile çalışırlar. Kamu sektörüne ve özel sektöre hizmet verirler. Oteller, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri hizmet verdikleri yerler arasında gelir. Bu alanda hizmet veren kuruluşların kendilerine göre bir çalışma sistemi ve ilkesi vardır.

Antalya asansörcüler

Antalya asansörcüler bazı durumlarda kent dışında da hizmet veren kalitesi oldukça yüksek dünya normlarında olan firmalardır.

Asansör Firması Antalya

Antalya Asansör Firmaları; Piyasada bulunan Antalya asansör firmaları birbirinden farklı alanlardan mezun olan kişiler ile çalışmaktadır. Bu insanlar genel olarak asansörün her şeyi ile ilgilenmektedir. Antalya Asansör firmaları projeye göre hareket etmekte ve sizlerle işbirliği yaparak ürün hizmeti vermektedir. Arda talep doğrultusunda verilen hizmet oldukça kaliteli ve güvenilirdir. Web sayfamızda bulunan iletişim numaramız ile veyahut WhatsApp aracılığı ile firmamıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Yetkilimiz sizleri yönlendirecek ve doğru hizmet almamızı sağlayacaktır.

Antalya asansör firması

Antalya asansör firması mühendislik harikası asansörleri hizmetinize sunmaktadır. Bunun yanı sıra montaj revizyon gibi birbirinden farklı olmazsa olmaz hizmetleri de beraberinde vermektedir. Asansör firmamız birbirinden farklı asansör firmaları bünyesinde toplayarak Türkiye’nin dört bir yanında Asansör ihracatı yapmaktadır. Antalya asansör firması Birçok projede imzası bulunan firmamız piyasada çok fazla talep görmektedir. Talep doğrultusunda son teknoloji kullanılarak asansör üretimi yapılmaktadır.

Antalya Asansör Bakımı

Asansör bakımı yapan firmamız asansörlerin yavaş hareket etmesini ve sürekli arıza yaratmasına sebep olacak noktaları tespit etmektedir. Bu doğrultuda hareket eden firmamız tespit edilen arızayı kısa sürede gidermektedir. Asansör bakımı belirli periyotlarla yapılması gerekmektedir. Firmamız da Bu doğrultuda müşterilerine belirli bir periyot hazırlamaktadır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.