Ağrı Asansör Firmaları

Firma Hakkında

Ağrı Asansör Firmaları

Ağrı asansör firmaları; Doğu Anadolu Bölgesinin en güzel kentlerinden bir tanesi Ağrı kentidir. Ağrı aynı zamanda Türkiye’nin en büyük dağının da bulunduğu son derece kendisine has karakteristik dokusu olan bir kenttir. Kentte çok değişik kesimlerin gereksinimlerine hitap eden farklı farklı işletmeler bulunur. İşte Ağrı asansör firmaları da bunlar arasında başlı başına özel bir yer teşkil eder. Bunun en önemli sebebi ise kent sürekli olarak gelişim değişim gösterdiği için ciddi anlamda bu alanda hizmet veren firmalara gereksinim vardır.

Ağrı   asansör firması

Ağrı Asansör Şirketleri
Ağrı Asansör Şirketleri

Ağrı   asansör firması denilince kentin birçok yerinde kent sakinlerinin gereksinimleri doğrultusunda hizmet veren yerler bulunur. Bu firmalar temelde üç ana alanda hizmet verirler. Bunların içinde montaj başlı başına önemli bir yer teşkil eder. Yine bu kurumlar tarafından verilen bir diğer hizmet ise bakım arıza tamir onarım parça değişim hizmetleridir. Ayrıca bu firmalar asansörlerde ilgili A tipi muayene kuruluşları tarafından verilen rezervasyon işlemleri yapılır.

Ağrı asansör şirketleri

Ağrı asansör şirketleri genel olarak ele alındığında başta kent merkezi olarak kentin değişik yerlerinde bulunur. Bunların bazıları üstte verilen tüm alanlarda hizmet verir iken kimileri son derece kısıtlı bir alanda hizmet verirler. Alanında sahip olunması gereken tüm belgelere sahip olan firmalardır. Bu firmalarda TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi eğer bakım ve revizyon alanında hizmet veriyorlar ise olmak durumundadır. Yine montaj yapan firmaların bünyesinde de mutlaka ürettiği asansör türüne bağlı olarak Modül B, Modül G gibi belgeler bulunur. Kapsamı ne olursa olsun tüm bu firmalarda ISO 9001: 2015 belgesi olmak durumundadır.

Ağrı  asansör bakım

Ağrı  asansör bakım alanında hizmet veren firmalar bazıları sadece bakım alanında hizmet verir. Bakım konusunda da kapsam son derece geniştir. Kimi bu alanda hizmet veren firmalar tek bir türde bakım yapar iken kimileri ise tüm türlerde bakım yapar durumdadır. Yapılan tüm bakımlar ürünün modeli kat sayısı ne olursa olsun ilgili bakım yönetmeliğinin öngördüğü bir biçimde bu alanda uzman ve deneyimli kadrolar tarafından gerçekleştirilir. Hem mekanik, hem fiziksel kontroller yapılır. Gerekli olması durumunda bakım sırasında parça değişimi de müşteri onayı alınarak yapılır. Bakım alanında olan fiyatlar ürünün türüne, kat sayısına ve ilgili firmanın fiyat politikasına göre değişir. Aylık ya da yıllık ödemeler alınır.

Ağrı asansör montaj

Ağrı asansör montaj alanında hizmet veren firmaların bir kısmı klasik olan ürünler için hizmet verir iken bazıları hidrolik bazıları ise tüm alanlarda hizmet verirler. Yapılan montajlar ilgili yönetmeliklere uygun bir biçimde gerçekleştirilir. İlgili son kontroller de yine yönetmeliklere göre yapılır. Montaj yapan firmaların bünyesinde SMM olarak hizmet veren elektrik ve makine mühendisleri de olmak durumundadır. Son derece spesifik ve kapsamlı bir alandır. Çünkü yönetmelikler an be an değişebilmektedir.  Ağrı asansör firmalarında fiyatlandırma yapılan asansörün türüne, kullanılan malzemeye göre ve ilgili firmaya göre değişir.

Ağrı asansör revizyon

Ağrı asansör revizyon alanında çalışan firmaların kimileri sadece revizyon yapar iken kimileri diğer alanlarda da çalışırlar. A tipi muayene kuruluşları eğer revizyon ister ise istenen revizyon ilgili revizyon kuruluşu tarafından gerçekleştirilir. Parça değişimi gerekli ise parça değişimi yapılır. Kurumlar alanında uzman ve deneyimli mavi yakalılar ile çalışır. Son kontroller yapılınca da müşteriye teslim gerçekleşir.  Bu işte fiyatlandırma değişen parça ve standart işçilik biçimindedir.

Ağrı  Asansörcü

Ağrı  Asansörcü firmaları sipariş bazlı olarak çalışır. Müşteriden gelen talepler doğrultusunda hizmet verirler.

Ağrı Asansörcüler ağırlıklı olarak kent merkezinde olmak üzere bazen yakın mıntıkada da hizmet verirler.

Ağrı Asansör Firmaları
Ağrı Asansör Firmaları

Ağrı Asansör Firmaları; Türkiye’de Ağrı asansörcüler genellikle birlikte hareket ederek hizmet vermektedir. Verilen bu hizmet karşılığında Ağrı asansör firmaları projeye göre ücret talep etmemektedir. Yıllardır bulunmuş oldukları bu piyasada arz ve talep doğrultusunda hareket etmektedirler. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek kısa süre içinde asansör hizmeti alabilirsiniz.

Ağrı Asansör Firması

Dünya’nın her yerinde kullanılan asansörler birçoğumuzun gün içinde hattını kolaylaştırmaktadır. Günümüzün olmazsa olmazı asansörler profesyonel olarak yapılmaktadır. Bu bağlamda Türkiye’de güvenli ve kaliteli asansör hizmeti firmamız tarafından yapılmaktadır. Sadece firmamız değil ağrı asansör firması ile birçok asansör firması da bu hizmeti vermektedir. Ağrı da bulunan asansör firmamız piyasaya sürekli yeni tasarımlara sahip ürünler sunmaktadır. Firmamızda farklı pozisyonlarda birçok kişi çalışmaktadır. Bu kişiler gün için her türlü ihtiyaca cevap vermektedir.

Ağrı Asansör Bakımı

Ağrı Asansör bakımı asansörlerin kullanım sırasında herhangi bir sıkıntı vermemesi için yapılmaktadır. Düzenli aralıklarla yapılan bakımlar asansörü kullanım ömrünü de uzatmaktadır. Ağrı Asansör bakımı firmamız tarafından düzenli aralıklarla yapılarak asansörün kullanım sırasında bir arıza vermemesinin önüne geçmektedir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.